![Mersin’in Toroslar İlçesinde Motosiklet Kazası! Dere Yatağına Uçan Motosikletteki 2 Kişi Yaralandı](https://www.mersinhaber.com/Depo/Haber/403525/org/403525.jpg?v202106281745)
Bilgi:
Instagram'da @mersinhaber'i
takip ederek anlık gelişmelerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.
Edinilen bilgilere göre üzerinde 2 kişi bulunan motosiklet, iddiaya göre sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dere yatağına uçtu. Suriye uyruklu oldukları öğrenilen kazazedeler için çevredekiler hemen yardıma koştu.
Düştükleri dere yatağından vatandaşların yardımıyla çıkarılan 2 kişi, olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken sağlık durumlarının ise iyi olduğu öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.