![Mersin'de 201 Kişi İŞKUR TYP Kapsamında İşe Alınacak](https://www.mersinhaber.com/Depo/Haber/383513/org/383513.jpg?v201903050000)
Müracatların İşkur Tarsus Şube Müdürlüğüne yapılacağı kaydedildi.Kaymakamlık’tan yapılan duyuruya göre liste usulü ile alınacak olan personel sayısı 201 olarak duyuruldu. TYP kapsamında Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 5 , Tarsus Üniversitesi’ne 8, Tarsus Orman Müdürlüğü’ne 35, Tarsus Müftülüğü’ne 25, Tarsus Kaymakamlığı bünyesine ise 128 kişi alınacak, istihdam edilen personeller 6 ay süre ile sözleşmeli olarak görev yapacak.Tarsus’ta TYP kapsamındaişe alınacak olan kişi sayısı toplamda 201 olurken, başvuruların 4 Mart Pazartesi tarihinde başladığı ve 8 Mart Cuma günü son bulacağı öğrenildi. Liste usulünce işe alınacak olan personellerin 8 Nisan-7 Ekim 2019 tarihleri arasında görev yapacağı kaydedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.