"Erdemli, Kararını Verdi"

Halkın sağduyusunun birlikteliğini temsil eden Cumhur İttifakı, Erdemli Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında buluştu.

03 Mart 2019 Pazar, 11:01
G: 04.03.2019 - 17:45
"Erdemli, Kararını Verdi"
-

Buluşmaya Eski Kalkınma Bakanı, TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP MYK Üyesi Dilek Usluvar, MHP ve AK Parti İl ve İlçe Yöneticilerinin yanı sıra, meclis üyeleri ve adayları katıldı. TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, AK Partinin Erdemli Belediye Başkan Adayının Mükerrem Tollu olduğunun altını çizdi.
15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, milletin teveccühü ile oluşturdukları beraberlik sonucu, yerel seçimlere 30 büyükşehirde ve 21 ilde birlikte girme kararı alındı. Listeler belirlenirken karşılıklı jestlerin yapıldığı ittifak kapsamında, Erdemli’de Mükerrem Tollu’nun Mersin’de Hamit Tuna’nın ortak aday olduğu vurgulandı. Meclis üyesi adaylarının tanıtımı ile başlayan açılışta, her iki teşkilatın temsilcileri, birlikteliğe vurgu yaptı.
MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu’nun yanında olduklarının altını çizerek, ilçeye birliktelik mührünü basmaya söz verdi. Bu seçimlerin belediye seçiminden öte, ülkenin bekasına dair verilen bir mücadele olduğunu kaydeden AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik yaptığı açıklamada şunları kaydetti,“ Bizler AK Parti ve MHP olarak, Mersin’de ve Türkiye’nin bütün illerinde inşallah 31 Mart akşamı, zaferimizi hep birlikte kutlamış olacağız.”
BAŞKAN TOLLU, ERDEMLİ’DEN 31 MART’IN SÖZÜNÜ ALDI
Yunus Emre’nin ‘Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim’ şiarı ile üçüncü dönem için yola çıkan Mükerrem Tollu, ‘Başkan Tollu’ sloganları eşliğinde yaptığı açıklamada,“ Tollu sizlere kurban olsun. Erdemli’yi sizlerle birlikte, daha yükseğe daha mükemmele taşıyacağız. Bir olacağız, beraber olacağız, kardeş olacağız ve inşallah Erdemlimizi en yükseğe çıkaracağız. Sadece bir seçim ofisi açılışı olan bu faaliyetimizi, mitinge dönüştürdüğünüz için sizlere müteşekkiriz. Tek yumruk, tek yürek olacağız. Sizlerin kutsal emanetine halel getirmeden, hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum. Bu dava ki memleket meselesi, bu dava ki başı kutlu sonu kutlu… Bu davaya hizmet eden yol arkadaşlarımızdan ve bu davaya gönül veren siz güzel insanlarımızdan Allah razı olsun.”dedi.
‘GÖNÜLLERİ BİRLEŞENLER, SELAM SİZLERE’
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek konuşmasında,“Gönülleri birleşenler selam sizlere, uzaklarda dertleşenler selam sizlere, vatan için millet için bayrak için din için devlet için birleşenler selam sizlere. Değerli hemşerilerim, uçaklarla bu milleti bombalayan vatan hainlerine karşı, namlusunu millete çevirenlere selam durmayacağını söyleyen iki yiğidin, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş olduğu ittifak Cumhur İttifakıdır. Ve bu ittifakın Erdemli adayı Mükerrem Tollu’dur.”ifadelerine yer verdi.
‘RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ERDEMLİ ADAYI, MÜKERREM TOLLU’DUR’
Sözlerine Mehmet Akif Ersoy’un ‘ Değil mi cephemizin sinesinde iman bir; Sevinme bir, acı bir, gaye aynı, vicdan bir’ şiiriyle başlayan Eski Kalkınma Bakanı, TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan,“Bu cephe sarsılmaz, zafer asla kaçınılmaz. Milletin emrinde olanlar her zaman kazandı, yine kazanacak. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, dimdik durdular. Sizler tanka, topa, tüfeğe göğsünüzü siper ettiniz. Ne bu millet boyun eğdi, ne bu milletin adamları… Bu milletin evlatları dik durduğu müddetçe ne bu bayrak iner, ne bu ezan diner. Cumhur İttifakı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası milletin kurduğu bir ittifaktır. Mesele sen ben meselesi değil, mesele senin adamın benim adamım meselesi değil. Burada Cumhur var. Kulağımıza bazı dedikodular geliyor. Bunlara, sakın ha itibar etmeyin. Benim, Erdemli’de Belediye Başkan Adayım Mükerrem Tollu’dur, AK Parti’nin Erdemli’de Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu’dur, Recep Tayyip Erdoğan’ın Erdemli Belediye Başkan Adayım Mükerrem Tollu’dur.”dedi.
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi
Erdemli, Kararını Verdi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
SON DAKİKA
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Kuruluşlardaki Aşı Uygulama Süreci ve Alınması Gereken Önlemlere İlişkin Koronavirüs Rehberi
Milletvekili Hacı Özkan Gaziler Günü'nü Yayımladığı Mesajla Kutladı
Kadınlar Üretiyor, Yöresel Ekmekler MER-EK’te Satılıyor
Mersin Büyükşehir, Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Mersin’e Hareket Katıyor
Mersin Büyükşehir’in Temizlik Etkinliği İnsanlarda "Farkındalık", Sahilde ise "Fark" Yarattı
Mersin’in Anamur İlçesinde Feci Kaza! Yoldan Çıkarak Şarampole Yuvarlanan Araç Can Aldı
Mersin İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Yapılan Operasyonda 3 Şüpheli Yakalandı
Mersin’in Tarsus İlçesinde Sulama Kanalına Düşen Vatandaşı İtfaiye Ekipleri Kurtardı
Temiz Bir Dünya İçin Çöp Topladılar! MHP Mersin İl Başkanlığı’nın 13 İlçede Düzenlediği Etkinlik Erdemli’de Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti
Meslek Liselerinin Üretimleriyle Ekonomiye Yaptığı Katkı, Artarak Devam Ediyor

,Mersin ,Mersin Tren Saatleri ,Mersin Hava Durumu ,mersin iftar vakti