Akreditasyon İzleme Kurul ve Yönetimin Gözden Geçirme Toplantıları Başladı

Tarsus Ticaret Borsası Akreditasyon İzleme Kurulu ve Yönetimi Gözden Geçirme Kurul Üyeleri Borsa Başkanı Murat Kaya Başkanlığında yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

26 Ocak 2018 Cuma, 23:03
Akreditasyon İzleme Kurul ve Yönetimin Gözden Geçirme Toplantıları Başladı
-

2018 yılı iş planları, Kalite Hedefleri ve bunların maliyetlendirilmesi, Stratejik Planımız Amaç ve hedefleri ile Kıyaslama çalışmaları toplantıda görüşülerek değerlendirilmesi tamamlandı.
Başkan Murat Kaya, "Sürekli gelişime odaklanan yönetim anlayışımızla devam ettiğimiz kalite yolunda izlediğimiz süreci etkin bir şekilde kullanarak 2017 yılını 2018 yılına güzel bir şekilde bağladık.
2017-2020 yılları 3. dönem 2. çeyrek stratejik planımızın faaliyetlerine odaklanarak izlediğimiz yolun doğru olduğunu kanıksadık.
Kendi içimizde yaptığımız gelişim açılımına ek olarak, üyelerimize ve yerel gündeme de özel olarak kulak verdiğimiz süreçleri değerlendirdiğimiz bu toplantıda yaptığımız paydaş çalıştayları, anketler, üye ziyaretleri, veri analizleri, seminer ve eğitim gibi pek çok faaliyetin verilerini değerlendirdik.
Üyelerimizden, meclisimizden ve Tarsus’ta sürekli işbirliği içerisinde olduğumuz paydaş kurumlardan aldığımız fikir ve görüşlerin değerli olduğunu, bu kazanımlarımızı dikkate alarak hizmet donanımımızı zenginleştirdik.
Bu noktada 2018 yılında sektörlerin iş hayatında zorlandığı konulara ağırlık vererek, özellikle tarım sektöründe yaşanılan sorunları çözmeye yönelik önerilerimizi, lobi faaliyetlerimizi öncelikli faaliyetlerimiz arasına almayı, yine sosyal faaliyetlerde etkin ve etkili olmayı hedefliyoruz.
Dinamik yapımızla, sürekli, istikrarlı hizmet anlayışımızla her şeyden önce, Tarsus'a, dolayısıyla Ülkemiz Ekonomisine kazandırılan tüm alt yapı yatırımlarımızla Avrupa ve Dünya standartlarında beş yıldızlı hizmet veren kurum olmaya devam edeceğiz.
Göreve geldiğimiz günden itibaren ‘takip eden’ değil, ‘yönlendiren’, ‘yol açan’  kurum olmayı amaçlayan Tarsus Ticaret Borsası, kendisine duyulan güven ve istikrar yolundan sapmadan devam edecektir. Çünkü BORSAMIZ, ÜYELERİMİZ VARSA VAR.
TARSUS TİCARET BORSASI’ nın Ülkemize ve Tarsus’a sağladığı hizmet faaliyetlerinde bize olan katkılarından dolayı tüm Dış Paydaşlarımıza, Üyelerimize, Meclisimize, Yönetim Kurulumuza ve Çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım” Kaynak: Yeni Doğuş

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
SON DAKİKA
Mersin Hal Müdürlüğü Fiyat Listesi (29 Eylül 2020 Salı)! Mersin Hal Yaş Sebze ve Meyve Hal Fiyatları
Mersin Dikkat! Meteoroloji'den Batı Akdeniz'de Fırtına Beklentisi Olduğu Uyarısı Yapıldı
Tarsus’a 2 Coğrafi İşaretli Ürün Daha! Tarsus Fındık Lahmacunu ve Tarsus Kebabı da Artık Tescilli Yapıldı
İtfaiye Haftası’nın 96. Yıl Dönümü! Büyükşehir’in Tarsus’taki Başarılı İtfaiyecileri
Mersin Büyükşehir’den İtfaiye Haftası’nda Çocuklara Özel Etkinlik
Tutukluları Rahat Ettirmişler! Mersin Tarsus'ta Polis, Açık Cezaevinde Yatan Hükümlülere Usulsüz Rapor Verip Hastanede Yatıran Şebekeye Operasyon Yaptı
Hayvancılık Yapılan Bölgelerde İlaçlama Çalışmaları! Mersin Büyükşehir, Büyükbaş Hayvanlarda Görülen Üçgün Hastalığı İle İlgili Önlemlerini Alıyor
Genç Basketbolculardan Başkan Seçer’e Ziyaret! Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi Erkek Basketbol Takımı İle Bir Araya Geldi
Başkan Tollu "Kanımızla Canımızla Can Azerbaycan’ın Yanındayız"
Toroslar, Doğal ve Tarihi Güzelliklerin Yanı Sıra Rotalarıyla da Doğa Yürüyüşlerinin Vazgeçilmez Adresi Oldu.
,Mersin ,Mersin Tren Saatleri ,Mersin Hava Durumu